Сервіс airbnb. Як знайти дешеве якісне житло?

Бронювання житла на airbnb

Що таке airbnb?

Airbnb.com – онлайн-сервіс, що допомагає знайти, орендувати чи здавати житло для відпочинку, бізнес-подорожей тощо. У користуванні простий: для того, щоб знайти житло необхідно лише вказати місце і дати подорожі у стрічці пошуку на сайті. На сторінці з результатами є можливість відфільтрувати помешкання за ціною, кількістю осіб та деякими іншими параметрами. Поруч відображається також карта з локаціями.
Веб-сайт має можливість зміни мови та грошової одиниці. Можливо, до прикладу, вам було б простіше користуватись сервісом російською.

Реєстрація на airbnb

Для того, щоб забронювати житло через airbnb або здавати в оренду необхідна реєстрація. Процедура безкоштовна і проста, проте є зміст виконати її через посилання іншої людини. В такому разі система дарує вам бонус на подорож від 14 до 35$ (у різний сезон по різному). Якщо дана стаття буде для вас корисною, можете подякувати нам реєстрацією на airbnb за нашим посиланням 🙂 Аналогічно, подарункові бонуси будуть отримувати люди, котрі зареєструвалися за вашим посиланням. За подорожі, котрі здійснюють ці люди, ви також отримаєте маленький бонус.

Після швидкої реєстрації необхідно пройти процедуру “довіри і підтвердження”. Це потрібно для того, щоб виключити з сайту аферистів і роботів. Для цього airbnb просить подати і підтвердити адресу електронної скриньки і номер телефону; вітаються посилання на ваші аккаунти в соціальних мережах та сервісі google. Сервіс також може попросити скан вашого паспорта, оскільки багато орендодавців хочуть бути впевненими у клієнтах, котрі житимуть у їх помешканнях. Ця інформація залишається прихованою на сайті згідно його політики конфіденційності. На сторінці користувача після такої верифікації буде відображатися спеціальний значок підтвердженого профілю.

Бронювання житла

На сторінці помешкання міститься наступна інформація: фото власника, фото житла, короткий опис, характеристики (кількість кімнат, ліжок, кількість осіб, що вміщає, наявність душу/ванни, басейну на території, доступу в інтернет тощо), система знижок при бронюванні на більш тривалий термін, тип скасування броні, а також відгуки людей, котрі тут уже проживали. Варто брати до уваги тип скасування броні, оскільки за відміну вашого проживання у помешканні можуть бути стягнені певні грошові штрафи.

Під введеними датами поїздки ви можете бачити кнопку “Запросити бронювання” або “Забронювати миттєво”. Іноді госоподарі користуються кількома сайтами для оренди житла, тому перед тим, як зарезервувати його, ви мусите переконатися, чи на ці дати помешкання вільне. Після запиту на бронювання господар може дозволити вам внести передоплату або відмовити. Зазвичай орендарі відповідають протягом 24 годин. Миттєве бронювання переведе вас на сторінку оплати, де ви зможете відразу зарахувати кошти. На цій сторінці, якщо вартість оренди перевищує 75$, ви також побачите свою знижку напроти слова “КУПОН”. Термін дії бонусів, отриманих завдяки подорожам ваших друзів, складає один рік.

Ваша оплата за житло блокується сервісом airbnb, поки ви не поселитесь у помешканні, і буде переведена на рахунок господаря через добу вашого проживання.

Скасування бронювання

Скасування бронювання з ініціативи подорожуючих. Є кілька видів відміни оренди помешкання. При цьому, залежно від часу прийняття такого рішення, сервісом airbnb накладаються на вас певні грошові штрафи. Також втрачаються кошти, котрі були зняті за послуги сайту,  і бонуси. Є й хороша новина. Якщо скасування відбулося з поважної причини, можна звернутися у підтримку сервісу, надати відповідні докази/документи і airbnb може прийняти рішення про повне повернення ваших коштів.

Скасування бронювання з ініціативи господаря. Санкції накладаються на господаря, вам не має потреби писати гнівний відгук на сторінці його помешкання. При цьому ви, як орендар, отримаєте свої кошти у повному обсязі. Ці кошти можуть бути повернені вам на платіжку картку або переведені на інше бронювання. Зважте на приципи роботи з вашою платіжною карткою, встановлені банком, що її видав. Декотрі банки розблоковують повернені кошти протягом місяця, інші дозволяють це зробити за кілька днів при написанні заяви. Простіше підшукати на airbnb альтернативне житло. Якщо воно виявиться дорожчим, то різницю airbnb спробує стягнути з вашої картки. При відсутності коштів на її рахунку, сервіс надішле вам попередження і надасть можливість поповнити картку протягом 24 годин.

Вирішення спірних питань

Більшість інформації про користування сайтом airbnb можна знайти у розділі “Допомога“. Якщо у вас все ж залишаються запитання, ви можете написати звернення в підтримку. Працівники сервісу airbnb переважно відповідають протягом доби.